Artykuły

 • logo_BSP_PL_no_BG

  Łańcuch w treningu ciągnięcia. W czym pomoże i jak trenować?

  Masz już cały sprzęt do biegania z psem, chęci, aby zacząć, ale właściwie nie wiesz, jak to zrobić? Łańcuchy mogą okazać się tym narzędziem, które cały cały proces ułatwi i usprawni. W artykule dowiesz się, jak się nimi posłużyć.

 • logo_BSP_PL_no_BG

  Zbiegi i podbiegi. Charakterystyka i trening.

  Podbiegi i zbiegi: czyli strach ma wielkie oczy. Tym razem skupimy się bardziej na sobie! O tym, dlaczego warto przygotować się do zawodów w trudnym terenie, jakim są wzniesienia, pagórki czy góry. Wskazówki, jak trenować siebie i jak pokonywać wzniesienia z psem w zaprzęgu.

 • logo_BSP_PL_no_BG

  Biegaj bezpiecznie

  Jak przypiąć smycz amortyzującą do pasa? Jakie połączenie na zawodach, a jakie na treningu? Co jest bezpieczne, a czego się wystrzegać? Instrukcje i porady wraz ze zdjęciami. Zajrzyj do artykułu, aby dowiedzieć się „jak to zrobić?”.

 • logo_BSP_PL_no_BG

  Jak zacząć z canicrossem?

  Bieganie przynosi wiele radości zarówno psu, jak i jego właścicielowi. Z canicrossem możesz zacząć kiedykolwiek i z jakimkolwiek psem. Ograniczenia nie istnieją.

 • logo_BSP_PL_no_BG

  Zaczynamy biegać z psem

  Masz w domu psa, biegasz, ale chcesz czegoś więcej? Spróbuj swoich sił w canicrossie! Może i Ty dołączysz do grona biegaczy, którzy zdradzili bieganie bez psa na rzecz biegania na 6 nóg.

 • logo_BSP_PL_no_BG

  Premiera dog biathlonu Non-stop Dogwear

  W zeszłym roku w Czechach odbyły się pierwsze zawody dog biathlonu. Okazały się świetnie zrealizowaną imprezą sportową dla psiarzy i ich czworonogów, która przyniosła wiele emocji i miłych niespodzianek.

 • logo_BSP_PL_no_BG

  Jak wybrać sprzęt do canicrossu?

  Zaczynasz biegać z psem i chcesz wybrać odpowiedni sprzęt, z którego oboje będziecie zadowoleni? Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.