Nativia Challenge

O Nativia Challenge

Nativia Challenge to cykl trzech zawodów z psem otwarty dla każdego bez wzgledu na umiejętności i doświadczenie, które już od 2014 cieszą się dużą popularnością. Dzięki pasji wielu osób stały się największymi zawodami swej kategorii w Czechach. Również na 2017 rok organizatorzy zapowiadają świetną zabawę i sportowe wydarzenie na wysokim poziomie. Nieważne, czy biegasz dla przyjemności, czy dla medali i jakiego psa masz w domu. Wystarczą chęci, aby spędzić przyjemnie czas u naszych południowych sąsiadów w pięknej przyrodzie. Nativia Challenge to nie tylko sprawdzenie swoich sił. To również spotkanie z ludźmi, którzy chętnie biegają ze swymi czworonogami.

Zawody 2017

Kolesa koło Pardubic 25.3.

Trasa płaska, piaszczysta, szybka z malowniczymi widokami na rancho. Trasa jest dobra nawet przy niekorzystnych warunkach pogodowych.

Lipnice nad Sázavą 22.4.

Techniczna, lekko pagórkowata trasa w lesie, w pobliżu granitowych kamieniołomów koło Lipnic nad Sázavą. Zamek Lipnice znajduje się 200 metrów od miejsca startu.

Jánské Lázně – Černá Hora 13.5.

Etap królewski, na którego końcu usłysz radosne: zrobiłem to! Start: Jánské Lázně. Meta: Černá Hora. Nic więcej, nic mniej. A na koniec zjedziesz kolejką linową aż na start.

Rejestracja

Jeśli jesteś zainteresowany udziałem w Nativia Challenge, zgłoś się do nas! We wszystkim Ci pomożemy. Napisz na info@biegamyzpsem.pl

Partnerzy Nativia Challenge